Forum biznesowe PSDTube.pl
Piękny, zielony trawnik - Wersja do druku

+- Forum biznesowe PSDTube.pl (https://psdtube.pl)
+-- Dział: Kategoria główna (https://psdtube.pl/Forum-Kategoria-g%C5%82%C3%B3wna)
+--- Dział: Budownictwo i architektura (https://psdtube.pl/Forum-Budownictwo-i-architektura)
+--- Wątek: Piękny, zielony trawnik (/Thread-Pi%C4%99kny-zielony-trawnik)Piękny, zielony trawnik - kasia_wu - 09-23-2021

Czy może ktoś mi poradzić co zrobić aby mój trawnik był piękny i wyglądał latem jak zielony dywan odporny na deptanie? Mam dzieci które lubią sobie czasami pograć w piłkę lub badmintona (tak zwaną kometkę), a po ich zabawie mój nieszczęsny trawnik wygląda jakby walec przez niego przejechał. Może ktoś podpowie czy dobrać odpowiednią trawę? Czy czym nawozić? Jeśli tak to jaki nawóz polecacie? Czekam na Wasze porady może ma ktoś swoje sposoby na piękny trawnik?


RE: Piękny, zielony trawnik - madzia231 - 09-23-2021

Nie wiem czy chcesz założyć trawnik od początku? Ale mam sąsiada którego trawnik wyglądem przypominał pustynię. Zatrudnił firmę https://ogrodygrass.pl/zakladanie-trawnikow/ która zajęła się nim od początku. Teraz jego trawnik jest starannie pokryty równą trawą w soczyście zielonym kolorze, przypomina piłkarską murawę. Po rozmowie z nim powiedział mi że samodzielnie jest to dość trudne. Wymaga jednak fachowej wiedzy narzędzi i dużo czasu.


RE: Piękny, zielony trawnik - ewelina - 09-28-2021

W naszej firmie również oni wykonywali trawnik. Najpierw wykonali system nawadniania, odpowiednio przygotowali grunt, a po później kładli trawnik tylko taki z rolki. Wszystko wygląda bardzo efektownie.