• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie i zakładanie ogrodów
#1
Jeśli jesteście na etapie zakładania ogrodu to mogę wam polecić firmę https://ogrodyproan.pl/ z Otwocka która zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Wspólnie z tą firmą omówiliśmy funkcjonalność ogrodu według potrzeb mojej rodziny tak aby zapewniał dzieciom miejsce na zabawę, a mi i żonie ale również wszystkim członkom rodziny dawał możliwość odpoczynku. Ogród nasz nie jest za duży dlatego bardzo liczyła się dla nas dbałość o detale, pomysł na aranżację ogród jego  niekłopotliwa pielęgnacja oraz prostota projektu który firma Ogrody Proan dla nas wykonała.
  Odpowiedz
#2
Moja rodzina miała ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy Ogrody Pro-An. Zostaliśmy obsłużeni i potraktowani jako klienci bezkonkurencyjnie i szybko. Zaprojektowanie i wykonanie ogrodu podziwiają wszyscy którzy nas odwiedzają. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za to pracownikom i osobiście Pani Ani i jej mężowi. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości jakiś nasz znajomy lub ktoś z rodziny będzie szukać do projektowania i wykonania ogrodu to nasze zawsze skierujemy ich do tej firmy. Pięknie się kłaniamy i bardzo polecamy firmę Ogrody Pro-An w Otwocku. ???
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości