• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacje Smart Home - Inteligentny Dom
#1
Hejka, czy polecacie jakieś firmy z Wrocławia lub okolic do Instalacji Smart Home, Inteligentny Dom? Potrzebuje firmy która wykona mi kompleksowo od projektu po wdrożenie i uruchomienie instalacji. Bardzo zależy mi na tym aby ,,Inteligentny dom'' był na stałe połączony z internetem. Żeby było sterowanie alarmem, klimatyzacją, oświetleniem, ogrzewanie, klimatyzacją czy roletami. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma dla mnie cena, jakość wykonania, gwarancja i serwis.
  Odpowiedz
#2
Ja skorzystałem z firmy JBVision https://jbvision.pl/ wszystko mają opisane na stronie, dodatkowo można się umówić aby wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące tego co nas interesuje. Jestem osobiście jestem bardzo zadowolony system inteligentnego domu jest bardzo wygodnym i dobrym rozwiązaniem, dzięki niemu możemy sterować czy to oświetleniem przez włącznik dotykowy światła, jak również układem CO z poziomu smartfona, to przydaje się w praktyce.
  Odpowiedz
#3
Nie ukrywam że posiadanie inteligentnego domu to dla mnie kusząca wizja do której się przymierzam od kilku lat. Chciałabym się dowiedzieć, czy nie zawodzi system sterowania?
  Odpowiedz
#4
Najlepszy system sterowania to taki który umożliwia bezprzewodową kontrolę nad urządzeniami domowymi za pomocą bezpłatnej aplikacji z dowolnego miejsca w jakim się znajdujemy np. jak jesteśmy w pracy, na zakupach lub nawet na wczasach za granicą. W moim przypadku firma BJZ doradziła profesjonalny i sprawdzony system oraz i zamontowała najbardziej przydatne opcje które mnie interesowały. Powiem krótko z czystym sumieniem polecam tą firmę.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości