• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukowanie etykiet samoprzylepnych
#1
Thumbs Up 
Witam, w ostatnim czasie szukałem firmy, która wydrukuje mi fajne etykiety do produktów wytwarzanych w mojej firmie. Przypadkowo w internecie znalazłem firmę https://sowikopack.pl/oferta/drukowanie-etykiet która wydrukowała mi etykiety wodoodporne w nietypowym kształcie na jakim mi zależało. Smile  Realizacja wykonywania zlecenia drukowania etykiet odbyła się terminowo, bardzo profesjonalna i miła obsługa. Wykonują również inne usługi dopasowane do potrzeb różnych klientów. Czy korzystaliście z ich usług? Czy tylko ja miałem takiego farta?
  Odpowiedz
#2
Hej, mój znajomy również korzystał z firmy Sowikopack skorzystał wtedy z ich usług pakowania i foliowania termokurczliwego produktów, a dokładnie to zestawów promocyjnych na święta.
  Odpowiedz
#3
Czy ta firma o której piszecie w temacie drukowanie etykiet samoprzylepnych zajmuje się również drukowaniem etykiet odpornych na promieniowanie UV? Będę wdzięczny za wasze opinie, pozdrawiam. Smile
  Odpowiedz
#4
Tak, jak najbardziej wykonują również druk etykiet samoprzylepnych odpornych na promieniowanie UV. Na ich stronie możesz zapoznać się z ich całą ofertą drukowania etykiet. Ale muszę dodać jeszcze że dla mnie najważniejsza była również jakość wykonania. A oni pod tym kątem spisali się na szóstkę.
  Odpowiedz
#5
Nie ukrywam że po przeczytaniu tych wpisów, również chciałaby, aby moje produkty były wizualnie bardziej atrakcyjne. Podobno klient kupuje oczami. Muszę zamówić u nich jakiś ciekawy nadruk etykiet samoprzylepnych. Ale, czy możecie mi powiedzieć, czy ktoś zamawiał u nich znakowanie produktów?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości